Blog o Placach Zabaw

Krasnolandia Blox to blog o placach zabaw, produktach dziecięcych propagujących zdrowy tryb życia, ruch i zabawę w ogrodzie. Opinie, oceny placów zabaw i zabawek ogrodowych.

Wpis

czwartek, 12 lipca 2012

Foteliki samochodowe - bezpieczeństwo naszych dzieci.

 

Bezpieczeństwo w foteliku samochodowymFotelik samochodowy INTENSE 0-13 kg Kolekcja 2012 CONCORD Każdy z nas powinien wiedzieć, że fotelik samochodowy powinien być w samochodzie. Każdym samochodzie gdzie przewożone jest dziecko.

Fotelik samochodowy to niej jest jakaś moda na być fajnym, to po prostu bezpieczeństwo naszego dziecka.

Fotelik samochodowy jest bardzo ważnym, najwyższej jakości jak wszystkie produkty w sklepie dziecięcym.

I tak PAMIĘTAJMY, że przygotowując się do jakiekolwiek podróży – sadzamy dziecko w foteliku samochodowym. Nieraz możecie mieć z tym mały problem bo dziecko nie lubi jeździć opasane bez jakiegokolwiek ruchu. Są na rynku super fajne foteliki z postaciami Disney;a gdzie dziecko na pewno zechce jechać ze swoim ulubionym bohaterem kreskówki.

Tak, zostając rodzicami musimy mieć oczy dookoła głowy. Aby nasze dziecko było bezpieczne.. Nie da się na okrągło upilnować malca. To jest trudne. To chociaż miejmy zdrowy rozsądek kiedy przewozimy dziecko. Nawet jeśli to ma być krótka podróż do sklepu po mleko.

 

Kupowanie fotelika samochodowego

Fotelik jest obowiązkowy i każde dziecko powinien je mieć. Inaczej każdy kierowca powinien pamiętać o tym, że ma w samochodzie dziecko. Nie tylko ostrożna jazda , ale i bezpieczeństwo dziecka poprzez przewożenie go w fotelikach samochodowych.

Kupując fotelik ten pierwszy – kiedy nasz maleństwo się dopiero urodziło. Musi być taki fotelik dostosowany do wzrostu i wagi dziecko. Foteliki dla niemowląt nie przekraczają dopuszczalną wagę dziecka do 13 kg. Jeżeli dziecko jest wcześniakiem, więc co za tym idzie jest mniejsze i nie układa się w foteliku samochodowym tak jak powinien – musimy dokupić specjalną wkładkę do fotelika dla niemowląt. Aby być pewnym bezpieczeństwa dziecka.

Przedział wagowy dla dzieci fotelików samochodowych:

  • Foteliki 0-13kg

  • Foteliki 0-18kg

  • Foteliki 15-36kg

  • Foteliki 9-18 kg

  • Foteliki 9-25 kg

  • Foteliki 9-36 kg

Z wiekiem dziecka i jego przybieraniem na wadze – zmieniamy systematycznie fotelik. Aby w dalszym ciągu dbać o jego bezpieczeństwo. Nie oszczędzajmy na kupnie fotelika samochodowego – Ceny wahają się od 100 do 1500 zł. Ale nie oszczędzajmy na bezpieczeństwa naszego dziecka. Jeszcze raz to powtórzę.


Sprawdź wszystko o danym foteliku, czy przeszedł testy zapewniające 100% bezpieczeństwo dziecka. Czy macie możliwość przyczepienia fotelika do wózka dziecięcego. Czy fotelik samochodowy posiada łatwość regulacji pasów. Pasy powinny być pięciopunktowe.

Pierwsze foteliki samochodowe mogą być nosidełkami-gondolami. Taki fotelik odwraca się tyłem do kierunku jazdy (tak samo jest z pierwszym fotelikiem samochodowym 0-13 kg)

Przy wyborze fotelika posiada mieć dodatkowe wokół główki dziecka aby zapewnić jeszcze bardziej chronić dziecko.

Fotelik mocowany na odpowiedniej bazie to jeszcze większy plus. Foteliki mogą także być mocowane pasami bezpieczeństwa.

Możecie także dokupić moskitierę, pałąk z zabawkami, letni pokrowiec czy blaty to zwiększy komfort podróży.

A więc pamiętajmy, że dziecko musi być bezpieczne.Uśmiech dziecka jest największym prezentem dla rodzica. Spraw aby Twoje dziecko uśmiechało się cały czas.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
maly_krasnoludek
Czas publikacji:
czwartek, 12 lipca 2012 11:02

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa